Районні вісті від 07.08.2020. Нарада голови РДА з сільськими головами району. 8 тур чемпіонату Ізюмського району з футболу.

 

НОВИНИ

Відбулася чергова XLVІ сесія Ізюмської районної ради

Оприлюднено у Новини району та області

Сьогодні, 10 липня, відбулася чергова XLVІ сесія Ізюмської районної ради VІІ скликання. Сесія пройшла під головуванням заступника голови районної ради Вячеслава Сердюка.

Окрім депутатів у Малій залі засідань районної ради також були присутні керівники райдержадміністрації, підприємств, районних установ та організацій, сільські голови та працівники виконавчого апарату райради.
XLVІ сесія була черговою, і тому на її пленарне засідання було винесено багато питань. Порядок денний складався з наступних пунктів:
1. Про внесення змін до рішення XLI сесії районної ради VII скликання від 20 грудня 2018 року №625-VII «Про районний бюджет Ізюмського району на 2019 рік».
Доповідач: Крюкова С.В. – начальник фінансового управління Ізюмської районної державної адміністрації.
2. Про внесення змін до Порядку використання коштів районного бюджету інститутами громадянського суспільства соціального спрямування та проведення конкурсів із визначення програм (проектів, заходів).
Доповідач: Князєв О.І. – начальник управління соціального захисту населення Ізюмської районної державної адміністрації.
3. Про внесення змін до Програми розвитку Лісового господарства Ізюмського району «Ліси Ізюмщини» на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням XХІV сесії районної ради VІІ скликання від 23.11.2017р. №364-VII.
Доповідач: Тільний А.І. – директор ДП «Ізюмське лісове господарство».
4. Про хід виконання Програми інформатизації Ізюмського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням ІІІ сесії районної ради VII скликання від 18.02.2016р. №54-VII.
Доповідач: Шабаєв В.В. – головний спеціаліст відділу організаційної роботи, управління персоналом та масових комунікацій апарату Ізюмської районної державної адміністрації.
5. Про хід виконання Програми розвитку архівної справи в Ізюмському районі на 2016-2019 роки, затвердженої рішенням ХІІ сесії районної ради VІІ скликання від 16.11.2016р. №183- VІІ.
Доповідач: Коник Л.М. – начальник архівного відділу Ізюмської районної державної адміністрації.
6. Про хід виконання Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів по Ізюмському району на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням XXV сесії районної ради VІІ скликання від 20.12.2017р. №397-VІІ.
7. Про хід виконання Програми «Власний дім» Ізюмського району Харківської області на 2013-2020 роки, затвердженої рішенням ХХХVІ сесії районної ради VІ скликання від 03.09.2013р. №482-VІ.
Доповідач з 6-го і 7-го питання: Кіян Д.С. – перший заступник голови Ізюмської районної державної адміністрації.
8. Про хід виконання Програми з ліквідації амброзії полинолистої на території Ізюмського району протягом 2015-2020 років, затвердженої рішенням LV сесії районної ради VI скликання від 08.07.2015р. №748-VI.
Доповідач: Калініченко Т.О. – начальник управління агропромислового розвитку Ізюмської районної державної адміністрації.
9. Про передачу майна Кам’янського навчально-виховного комплексу Ізюмської районної ради Харківської області із спільної власності територіальних громад сіл Ізюмського району у комунальну власність територіальної громади м. Ізюм Харківської області.
10. Про надання дозволу відділу освіти Ізюмської райдержадміністрації на передачу дерев’яних відходів з балансу Чистоводівського НВК на баланс Чистоводівської сільської ради.
11. Про надання дозволу відділу освіти Ізюмської райдержадміністрації на списання необоротних активів.
12. Про передачу автобусів.
Доповідач з 9-12 питань: ДВОРКІНА С.Г. – начальник відділу освіти Ізюмської районної державної адміністрації.
13. Про надання в оренду Ізюмській районній державній адміністрації частини нежитлової будівлі за адресою: вул. Ентузіастів, 21б, м. Ізюм.
Доповідач: Грінкевич С.В. - помічник-консультант голови ради (юридичне забезпечення) виконавчого апарату (секретаріату) районної ради.
14. Про депутатський запит депутата районної ради Панасенка Л.Д.
Спочатку також планувалося заслухати на сесії звіт керівника Ізюмської місцевої прокуратури, проте на прохання доповідача слухання звіту було перенесено на наступну сесію.
З переважної більшості питань депутати схвалили запропоновані проекти рішень одноголосно, а після тривалого обговорення мінімально потрібною кількістю голосів підтримали депутатський запит Л.Д. Панасенка.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • rada
 • city izyum
 • uk 3
 • logotip
 • baner new
 • survey
 • survey
 • NADU
 • top11
 • uk 4
 • uk 9
 • Harkyvoblenergo
 • izyum2
 • uk 37