22 травня після двомісячної перерви, пов'язаної зі всеукраїнським карантином, відбулася позачергова LIV сесія районної ради VII скликання

 

НОВИНИ

Семінар про підготовку до проведення збирання ранніх зернових культур

Оприлюднено у Новини району та області

Незабаром розпочнеться гаряча для аграріїв пора – масове збирання ранніх зернових культур. Щоб обговорити як організовано, в оптимальні

строки і без втрат зібрати вирощене, керівники сільськогосподарських підприємств нашого району 25 червня, зібралися на семінар, який відбувся за участі голови районної державної адміністрації Любові Шамрай, її першого заступника Дмитра Кіяна та голови районної ради Сергія Дуванського.

Розпочався захід з огляду посівів кукурудзи, соняшника та озимої пшениці ТОВ «АПК Хлібопродукт». Його агроном Альберт Скляров розповів, що в цьому році на полі посіяні ранні сорти кукурудзи та соняшника, щоб восени встигнути вчасно посіяти озимину. Оглядаючи пшеничні поля агроном підприємства повідомив, що у поточному році озимих посіяно 2160 га. Для покращення показників врожайності підприємство зверталося до інституту ґрунтознавства, проводили спектральний аналіз та вносили підживлення розумно.

Пленарна частина проходила на базі філії ПАТ "ДЗПКУ" «Ізюмський комбінат хлібопродуктів». Начальник агропромислового управління райдержадміністрації Тетяна Калініченко проінформувала про готовність сільськогосподарських підприємств Ізюмського району до проведення збирання ранніх зернових та зернобобових культур у поточному році. За її словами вся посівна площа сільськогосподарських культур в усіх господарств Ізюмського району під урожай 2019 року  складає 54764 га, з них зернові культури 26915 га, що становить 49% в структурі посіву.

На забезпеченні суворого дотримання вимог пожежної безпеки при збиранні зернових та зернобобових культур.та нормативних актів з пожежної безпеки акцентував увагу начальник Ізюмського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області Микола Вітер. По закінченню доповіді керівник ТОВ «СК Восток» Андрій Ровчак подякував підрозділ ДСНС за навчання, яке проводилося у Бугаївському ліцеї. В свою чергу керівник Ізюмського РВ ГУ ДСНС запропонував сільгоспвиробникам провести на своїх підприємствах теж навчання по пожежній безпеці.

На необхідності виконання заходів щодо запобігання виробничого травматизму та безпечного проведення жнив, важливості посилення профілактичної роботи, дотримання нормативних актів з охорони праці наголосив страховий експерт з охорони праці Ізюмського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Харківській області Владислав Дубинський.

Наступним виступив начальник Ізюмського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області В’ячеслав Бережний. У своєму виступі він інформував щодо необхідності дотримання санітарного законодавства під час проведення польових робіт.

Голова Ізюмської райдержадміністрації Любов Шамрай звернула увагу на те, що в Ізюмському районі відбулося отруєння бджіл. Цей тяжкий випадок трапився із-за несвоєчасного повідомлення сільгоспвиробників про обробіток сільськогосподарських культур ядохімікатами. Тому Любов Миколаївна наголосила, що в першу чергу потрібно у таких випадках повідомити сільських голів, розвішати по селам об’яви, бо місцева газета, на жаль виходить один раз у тиждень і через неї неможливо оперативно донести інформацію про проведення обробки полів до бджолярів району.

Далі торгові представники ТОВ «Агроресурс» та ТОВ «Агроскоп Інтернешнл» провели презентацію своїх компаній та ознайомили присутніх з новою продукцією.

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • rada
 • city izyum
 • uk 3
 • logotip
 • baner new
 • survey
 • survey
 • NADU
 • top11
 • uk 4
 • uk 9
 • Harkyvoblenergo
 • izyum2
 • uk 37

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: