від 17 серпня 2019 року

НОВИНИ

Підсумки 7 туру чемпіонату Ізюмського району з футболу

Оприлюднено у Новини району та області

7 тур чемпіонату району з футболу став дуже щедрим на голи. Цей тур приніс чотири перемоги господарям і лише одного разу святкували гості.

Так, три перемоги з розгромним рахунком були зафіксовані в Осколі, Чистоводівці та Донецькому. Відповідно «Царебоисово» 5 разів розписалось в воротах «Сатурна», «Олімпік» здобув виїзну перемогу з рахунком 1 : 5 над «Донцем», а «Чистоводівка» вдома переграла «Темп» 4 : 1. Порівнюючи з цими результатами,«скромніше» виступила «Молнія», яка завдала поразки бугаївському «Колосу» 3 : 1. А самим напруженим матчем виявився поєдинок в Студенку, де місцева команда приймала борівський «Оскіл». Гості першими відкрили рахунок, наприкінці першого тайму, але студенчани за 13 хвилин до фінального свистка спочатку зрівняли рахунок, вдало виконавши удар з «позначки», а через 6 хвилин, вирвали перемогу 2 : 1.

Після 7 турів в турнірній таблиці відбулась лише одна зміна, «Студенок» і «Чистоводівка» помінялись місцями і тепер саме «Чистоводівка» вийшла на 3 сходинку за рахунок кращої різниці забитих і пропущених м’ячей. А лідирують, як і раніше, «Цареборисово» і «Олімпік», які мають в своєму активі по 16 очок.

В гонці бомбардирів після сьомого туру з 8 голами лідирує Сергій Славгородський (5 проведених ігор) з «Олімпіка». Другу і третю сходинки ділять між собою Олександр Морев зі «Студенка» і представник «Чистоводівки» Євген Дума, на рахунку яких по 6 забитих м’ячів.

16 червня зустрічаються :

«Чистоводівка» - «Цареборисово»,
«Темп» - «Молнія»,
«Колос» - «Олімпік»,
«Студенок» - «Донець»,
Матч «Сатурн» - «Оскіл» перенесено, в зв’язку з участю борівчан в міжобласному турнірі.

До Вашої уваги турнірне становище команд після 7 турів.