від 08 червня 2019 року

НОВИНИ

Підсумки VI туру чемпіонату Ізюмського району з футболу

Оприлюднено у Новини району та області

На відміну від 5 туру, який пройшов тиждень тому під акомпанемент зливи, 6 тур чемпіонату району з футболу відбувся 02 червня під палаючим сонцем

і температура повітря сягала 30 градусів навіть у затінку. Цей тур приніс дві перемоги гостям і двічі були сильнішими господарі. Одна зустріч не відбулась. Так, потенційний лідер, «Студенок», за технічних причин не виїхав до Куньє, за що отримав технічну поразку «- : +», а «Олімпік» набрав чергові 3 бали.

Дві перемоги з розгромним рахунком були зафіксовані в Бугаївці і Липчанівці, де «Чистоводівка» на виїзді «відгрузила» 6 м’ячів «Колосу» і пропустила лише одного разу, також «Темп» в домашньому поєдинку з «Сатурном» каменя-на-камені не залишив від капитолівської команди. Впевнена перемога 7 : 1.
Дві інші гри пройшли у напруженішій боротьбі і завершились вольовими перемогами з однаковим рахунком 3 : 2. В Капитолівці місцева «Молнія», поступаючись після першого тайму 1 : 2 «Донцю», протягом другої половини зустрічі забила двічі і вирвала перемогу на останній хвилині матчу. В Боровій матч між «Осколом» і «Цареборисово» пройшов за ідентичним сценарієм. Спочатку, вже на 6 хвилині матчу рахунок відкрили гості, але протягом наступних 20 хвилин «Оскіл» двічі наказав «Цареборисово». На 63 хвилині другого тайму гості зрівняли рахунок, реалізувавши удар «з позначки», призначений за врізання в суперника при грі головою нападника в карному майданчику борівчан. А вже через шість хвилин, «Оскіл» залишився у меншості. За другу жовту картку поле залишив півзахисник господарів поля. Переможний м’яч гравці «Цареборисово» забили після прострілу з лицевої лінії за 7 хвилин до завершення матчу, хоча борівчани мали ще декілька гольових моментів щоб звести матч внічию. В одному з них навіть поперечка зіграла на користь гостей.
Після 6 турів в турнірній таблиці лідирують «Цареборисово» і «Олімпік», які мають в своєму активі по 13 очок. На 3 очки менше в своїй скарбничці мають три команди : «Студенок», «Чистоводівка» і «Молнія», які ділять між собою 3 - 5 сходинки. На шосту позицію з 8 очками піднявся «Темп», сьомим йде «Оскіл», який має 7 пунктів. На восьме місце з 6 заліковими балами опустився «Донець». В нижній частині турнірної таблиці ніяких змін не відбулось, бугаївський «Колос» з 4 очками посідає передостаннє місце і замикає турнірну таблицю з 1 очком капитолівський «Сатурн».
В гонці бомбардирів після шостого туру з 6 голами, як і раніше, лідирує Олександр Морев зі «Студенка». Другу і третю сходинки ділять між собою Сергій Славгородський (4 проведені гри) з «Олімпіка» і представник «Цареборисово» Дмитро Садиков (6 ігор), на рахунку яких по 5 забитих м’ячів.