від 20 липня 2019 року

НОВИНИ

Інтрига в чемпіонаті Ізюмського району з футболу загострюється!

Оприлюднено у Новини району та області

4 тур чемпіонату району з футболу не став виключенням і знову приніс несподівані результати. Два матчі не виявили переможця, господарі

двічі святкували перемоги і один матч завершився перемогою гостей.

Так, минулорічні чемпіони, «Чистоводівка» на домашньому стадіоні розійшлась миром 1 : 1 з теперішнім лідером, «Студенком». Ще в одному матчі глядачі не побачили забитих м’ячів, хоча гравці «Темпу» і «Оскола» мали велику кількість гольових моментів, але жодного з них не реалізували. Другі перемоги над аутсайдерами здобули, відповідно «Цареборисово» над «Колосом» 3 : 0 (відмічаємо черговий гол Дмитра Садикова і дубль Кирила Потапова), а «Донець» за допомоги Романа Барди мінімально переграв 1 : 0 «Сатурн». Справжня драма відбулась на стадіоні в Капитолівці, де «Молнія» приймала «Олімпік». Гості першими відкрили рахунок на 27 хвилині, автором гола виступив Дмитро Хижниченко. Господарі влучно відповіли за 4 хвилини до перерви. М’яч на рахунку Владислава Літвінова. На 59 хвилині, завдячуючи Олександру Мухіну, вже «Молнія» виходить вперед. Але на 80 хвилині матчу Євген Стрельцов зрівнює рахунок. Не пройшло і 4 хвилин, як все той же Олександр Мухін робить дубль і знову виводить «Молнію» у фаворити. А вже за хвилину Євген Стрельцов вистрелив дуплетом і тим самим зрівнює рахунок - 3 : 3. Але, як ми вже звикли, що цей чемпіонат приносить багато несподіванок саме в кінцівках матчей, тому і результат, Вадим Яценко з «Олімпіка» на 1 доданій хвилині матчу встановлює остаточний рахунок 3 : 4 на користь кунян.

Після 4 турів «Студенок» проти нічийний результат, все ж таки з 10 балами залишається лідером, далі йдуть три команди, на рахунку яких по 7 залікових балів, але за рахунок кращої різниці забитих і пропущених м’ячів, вони розташувались саме в такій послідовності : «Цареборисово», «Олімпік», «Оскіл». На одне очко менше у «Донця». На шостій сходинці опинився липчанівський «Темп», який має в своєми активі 5 очок, далі йдуть минулорічні срібні призери і чемпіони, команди «Молнії» та «Чистоводівки», а замикають турнірну таблицю з 1 очком капитолівський «Сатурн» і бугаївський «Колос», які помінялись між собою місцями.

В гонці бомбардирів після четвертого туру з 5 голами лідирує Олександр Морев зі «Студенка», другу, третю і четверту позиції посідають представники «Цареборисово», Кирило Потапов і Дмитро Садиков, а також гравець «Донця», Роман Барда. Решта гравців мають в своєму активі по 2 і одному забитому м’ячу.

Наступний тур, також обіцяє бути запеклим, як для представників верхньої так і нижньої частини турнірної таблиці. 26 травня зустрічаються: