від 09 листопада 2019 року

НОВИНИ

Підсумки 3 туру чемпіонату Ізюмського району з футболу

Оприлюднено у Новини району та області

Після травневих свят матчами ІІІ туру відновився чемпіонат району з футболу серед аматорів. Цей тур виявився непередбачуваним і приніс досить несподівані результати.

Господарі лише двічі святкували перемоги, дві гри завершились внічию і в одному матчі були сильнішими гості.

Так, першої поразки в чемпіонаті зазнали минулорічні чемпіони, «Чистоводівка» на виїзді мінімально поступилась дебютанту чемпіонату, борівському «Осколу» 1 : 2. В капитолівському дербі, також не обійшлось без сюрпризів. Більш досвідчена «Молнія», яка була номінальним господарем поля, домінувала протягом всієї гри і вже на 18 хвилині відкрила рахунок в матчі. Але «Сатурн» вперто не бажав миритись з таким результатом і продовжував чекати на свій шанс. І цей момент настав. За 9 хвилин до фінального свистка захисники «Молнії» прогавили дальній закид на нападника «Сатурна», який вийшов сам-на-сам з голкіпером господарів і вдало цим скористався, пославши «шкіряного» під воротарем. 1 : 1 і «Сатурн», після двох поразок у двох попередніх турах, кладе перше очко до своєї скарбнички. Ще одна зустріч завершилась бойовою нічиєю 3 : 3. В Куньє місцевий «Олімпік» до 31 хвилини з рахунком 0 : 2 поступався оскільському «Цареборисово», але ще до перерви встановив паритет. В середині другого тайму осколяни знов вийшли вперед, завдяки голу Євгенія Швидкого, який оформив дубль. Врятувався «Олімпік» на останній хвилині матчу. Сергій Славгородський, також записав на свій рахунок дубль. В Студенку місцева команда, поступаючись за 9 хвилин до завершення гри 0 : 1 липчанівському «Темпу», спромоглась не тільки зрівняти рахунок, але і вирвати вольову перемогу на 87 хвилині матчу - 2:1. Бугаївський «Колос» за 2 хвилини до завершення 1 тайму, отримавши «гол в роздягальню» від «Донця», в середині другої половини зустрічі відновив рівновагу, завдяки вдало виконаному удару з одинадцятиметрової позначки. Долю матчу було вирішено протягом двох хвилин. З початку Антон Великоборець на 70 хвилині бездоганно виконав штрафний удар, а з годом Роман Барда встановив кінцевий рахунок, 1 : 3 на користь «Донця».

Після 3 турів тільки «Студенок» має максимальний результат, 3 перемоги в 3 матчах і 9 залікових балів, на другу позицію піднявся борівський «Оскіл». В його активі 6 очок. Далі щільною групою йдуть 4 команди, які мають по 4 пункти. Це «Молнія», «Цареборисово», «Олімпік» і «Темп». 7 і 8 сходинки з трьома очками ділять між собою «Чистоводівка» та «Донець», але чистоводяни, як і куняни мають гру в запасі між собою. А замикають турнірну таблицю з 1 очком бугаївський «Колос» і капитолівський «Сатурн».

В гонці бомбардирів після трьох турів кардинальних змін не відбулось. Як і раніше з 4 голами лідирує Олександр Морев зі «Студенка», решта гравців мають в своєму активі по 2 і одному забитому м’ячу.