від 08 червня 2019 року

НОВИНИ

Футбольна команда «Чистоводівка» - переможець Кубка Бобриша

Оприлюднено у Новини району та області

14 квітня на футбольних полях сіл Чистоводівка і Куньє відбувся традиційний турнір з футболу на кубок Івана Бобриша – вчителя фізичної культури,

директора Чистоводівського НВК, який три роки тому пішов у вічність, але працю якого цінують й досі, а будуть пам’ятати роками.

В турнірі, який дає старт новому чемпіонату футбольного сезону-2019, взяли участь 8 аматорських колективів Ізюмського району: господарка змагань-«Чистоводівка», кам’янська «Іскра», капитолівський «Сатурн», куньєвський «Олімпік», «Молнія» ІКХП, бугаївський «Колос», «Темп» Бригадирівської сільської ради і «Донець» Малокомишуваської сільської ради

Після групових етапів, що відбулися роздільно у Куньє та Чистоводівці, визначилися фіналісти турніру. За регламентом, команди, які посіли другі місця в групах, у фіналах змагалися за 3-4 місця, а переможці груп виборювали Кубок Івана Бобриша. Так, третє місце в турнірі завоювала «Молнія» ІКХП, яка перемогла бугаївський «Колос» з рахунком 2:0, а переможцями стали господарі футбольного свята – ФК «Чистоводівка», футболісти якої досить легко переграли «Олімпік» з Куньє (3:0), виборовши тим самим головний трофей турніру.

Кращими гравцями турніру пам’яті Івана Бобриша були визнані воротар Сергій Китайов, захисник Олександр Комісаров і нападник Євген Дума (всі – з ФК «Чистоводівка») та півзахисник Андрій Мартинов («Олімпік» Куньє).

Пам’ятні кубки та призи вручив переможцям Перший заступник голови Ізюмської РДА, голова Ізюмської районної федерації футболу Дмитро Кіян. Під час церемонії нагородження Чистоводівський сільський голова Нерсес Нерсисян висловив слова вдячності спонсорам і організаторам свята, а депутатам районної ради Світлані Приймак і Леоніду Панасенку та підприємцю Павлу Зінченку окремо вручив грамоти-подяки за фінансову допомогу в організації футбольного дійства. Треба додати, що турнір відбувався протягом дня з самого ранку до вечора, бо взагалі було зіграно 14 матчів, тому організатори та спонсори попіклувалися як про спортсменів, так і глядачів: цілий день жіночками-чистоводяночками готувалася їжа для всіх присутніх: смачний наваристий куліш і чай можна було скуштувати у будь-який момент.

Турнір завершено, але футбольний шлях до чемпіонства в першості району тільки розпочинається. Вже невдовзі іграми на сільських футбольних полях стартує 1 тур чемпіонату Ізюмського району 2019 року.