Випуск програми Районні вісті від 24.02.2020 року

 

НОВИНИ

Відбувся звіт голови Заводської сільської ради

Оприлюднено у Новини району та області

Сьогодні в Співкавці Заводський сільський голова Михайло Чегринець звітував перед громадою про результати

діяльності за минулий рік і доповідав про плани на майбутнє. На звіт зібралися небайдужі до долі свого краю селяни, а в гості до них завітала голова Ізюмської РДА Любов Шамрай.
Михайло Миколайович доповів, що у сільський бюджет за 2018 рік надійшло власних доходів 1,939,887 грн. при плані 2,508,650 грн. З них:
- 114300 грн. – на підвіз учнів до школи;
- 50200 грн. – на безкоштовне харчування учнів 1-4 класів;
- 25000 грн. – на матеріальну допомогу мешканцям сільради
- 60700 грн. – на пільгове перевезення;
- 30200 грн. – на енергоносії Співаківської ЗОШ;
- 20500 грн. – на погашення заборгованості по енергоносіям закладам охорони здоров’я.
Виконання бюджету склало всього 77%. Це пов’язано із несплатою єдиного податку агрофірмою ТОВ «Агрофірма Юг-М», діяльністю якої наразі займається прокуратура. Субвенція районному бюджету, надана з бюджету Заводської сільської ради, склала 300,913 грн., а з районного бюджету субвенція повернулася в розмірі 432,180 грн.:
- 300 000 грн. – на капітальний ремонт Заводського сільського будинку культури;
- 40 000 грн. – на ремонт Співаківського ФАПу;
- 92 180 грн. – на придбання тренажерного комплексу в Співаківці.
За рахунок обласного та районного бюджетів Співаківська ЗОШ отримала новий шкільний автобус вартістю 1 млн. 870 тис. грн.
Також, минулого року був зроблений поточний ремонт в Заводській амбулаторії майже на 200 тис.грн. із заміною лінолеуму на суму 7600 грн., зроблено проектно-кошторисну документацію вартістю 78797 грн. на водозабірну свердловину для забезпечення населення питною водою, надано матеріальну допомогу учасникам бойових дій на Донбасі, в зимовий період за допомоги сільгоспвиробників проводиться розчистка снігу, підключено котельню з твердопаливним котлом для Заводського СБК та інше.
В планах Заводської сільської ради на 2019 рік передбачено на виділені районною радою кошти: придбання спортивних тренажерів вуличного типу 92180 грн. проведення оцінки впливу на довкілля при будівництві водозабірної свердловини у розмірі 98 тис. грн. та придбання театральних крісел на суму 161 тис.грн. для відремонтованого Заводського СБК.
Сільська рада, у свою чергу, передбачила кошти на: харчування учнів початкових класів (32600 грн.), матеріальну допомогу мешканцям (25000 грн.), пільгове перевезення громадян (31980 грн.), вуличне освітлення в Співаківці (52000 грн.) та інше. Планується також підключення до Інтернету співаківської бібліотеки, ремонти колодязів і пам’ятника загиблим воїнам Другої світової війни. Також, планується ремонт дороги від села Заводи до Співаківки загальною довжиною в 1,5 кілометри.
Любов Миколаївна у своєму виступі вкотре наголосила на тому, що влада завжди приходить на допомогу лише до тих, хто працює над проектами, і на сьогодні Заводська сільрада напрацювала декілька проектів, яким вже допомогли фінансово і планується допомагати й надалі, як з районного бюджету, так і з обласного бюджетів. Стосовно допомоги сільраді у побудові артезіанської свердловини глибиною 300 метрів, голова РДА пояснила селянам, що обласна влада пообіцяла вже на наступній сесії облради виділити кошти в розмірі 2 млн. 600 тис. грн. Але треба далі робити розводку води селом, щоб вода була доставлена до кожної хати, тому буде створений кооператив для фінансування завершення забезпечення селян високоякісною питною водою, бо Заводська сільрада сама не зможе все фінансувати із сільського бюджету. «Найкраща за якістю вода за усіма показниками – в Ізюмському і Куп’янському районах, тому після виділення коштів Харківською обласною радою, розпочнуться роботи по проекту забезпечення співаківців гарною водою» – відмітила Любов Шамрай. Надалі головою РДА були підняті та обговорені з присутніми питання медичної реформи, створення об’єднаних територіальних громад, чистку та ремонт доріг, зауваживши з останнього питання, що в Ізюмському районі 374 кілометрів доріг, а вартість ремонту одного кілометра складає приблизно 6 млн. гривень, тому одномоментно всі дороги не відремонтують, а поступово – будуть. Так, на цей рік вже виділено з Державного дорожнього фонду області 24 млн. гривень на ремонт доріг від Ізюма до сіл, і саме Заводи зі Співаківкою знаходяться в програмі, за якою будуть ремонтуватися дороги, які ведуть з райцентру в напрямку інших населених пунктів Ізюмщини.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • rada
 • city izyum
 • uk 3
 • logotip
 • baner new
 • NADU
 • president kadr rezerv
 • rv
 • top11
 • uk 4
 • uk 9
 • Harkyvoblenergo
 • izyum2
 • president kadr rezerv
 • uk 9
 • uk 37

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: