Випуск програми Районні вісті від 24.02.2020 року

 

НОВИНИ

Відбувся чемпіонат району з більярду

Оприлюднено у Новини району та області

Великою популярністю серед молоді та дорослого населення користується більярд і в Ізюмському районі. Майже в кожній сільській раді

є більярдні столи, за якими відточують свою майстерність, як юнаки, молодь, так і представники старшого покоління.

17 лютого в приміщенні більярдного клубу «Слон» сектором у справах молоді та спорту був організований 2 чемпіонат Ізюмського району з одного з різновиду російського більярду «Американці» серед чоловіків.

Перед початком змагань завідувач сектору у справах молоді та спорту Альберт Воротиленко привітав учасників змагань і озвучив Регламент проведення першості, а головний суддя турніру Максим Круговий пояснив учасникам всі тонкощі правил гри в більярд. Згідно реєстрації спортсменів на змагання завітали 14 найкращих більярдистів з різних куточків Ізюмського району, а саме: Липчанівки, Довгенького, Оскола, Заводів, Капитолівки, Вірнопілля і райдержадміністрації.

Змагання проводились за коловою системою (кожен з кожним) з трьох партій до двох перемог. Всі спортсмени були розподілені на 4 групи (по 3 і 4 учасники в кожній) із сіяними гравцями за рейтингом минулого року. Переможці груп виходили до фінального етапу, які також за коловою системою між собою розігрували призові місця.

Так, після 18 зіграних ігор групового етапу до фінальної четвірки не потрапили і зійшли з дистанції минулорічний чемпіон Ігор Волошин з Оскола і срібний призер, представник Липчанівки Анатолій Мирошниченко. Це стало головною сенсацією турніру.

А до складу фінальної четвірки потрапили Олег Травинський з Заводів, Володимир Ткаченко та Ігор Григоренко з Довгенького (який був 4-м в минулому році) і В’ячеслав Мальцев з Липчанівки, минулорічний бронзовий призер.

Фінальний етап дійсно виявився дуже напруженим, про що свідчать цифри в турнірній таблиці. 4 гри завершились з однаковим рахунком 2 : 1 і кожен з учасників мав змогу стати переможцем змагань. Після двох зіграних турів лідерство захопив Ігор Григоренко, який двічі переміг своїх опонентів з рахунком 2 : 1, на другій позиції з однією перемогою 2 : 1 йшов Вячеслав Мальцев, третім був Олег Травинський, який теж мав в своєму активі одну перемогу 2 : 1. А замикав четвірку Володимир Ткаченко, який програв перші дві зустрічі з однаковим рахунком 1 : 2. Тому доля нагород вирішувалась в останньому турі. Ігор Григоренко досить легко в двох партіях здолав опір Олега Травинського 8 : 3 і 8 : 2, а Володимир Ткаченко в напруженішій боротьбі зробив диво і переграв з рахунком 2 : 0 (8 : 4 і 8 : 6) В’ячеслава Мальцева, тим самим перевернув все турнірне становище «з ніг на голову». За підсумками ігор фінальної четвірки, беззаперечним лідером і переможцем чемпіонату став Ігор Григоренко з Довгенького, а доля срібла і бронзи визначилась за додатковими показниками, оскільки три інші учасники набрали по 1 заліковому балу. Маючи кращу різницю за партіями, срібним призером турніру став ще один представник Довгенького Володимир Ткаченко, а В’ячеслав Мальцев отримав бронзу.

На параді закриття завідувач сектору у справах молоді та спорту нагородив всіх призерів чемпіонату медалями, пам’ятними статуетками, дипломами відповідних ступенів і грошовими винагородами. Також, подякою сектору у справах молоді та спорту було нагороджено керівника більярдного клубу «Слон» Костянтина Бавера за вагомий особистий внесок в розвиток і популяризацію більярдного спорту в Ізюмському районі!

Тож, вітаємо трійку призерів, які дійсно були гідні один одного, подарували глядачам безліч позитивних емоцій, показали високий рівень гри і всю свою майстерність.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • rada
 • city izyum
 • uk 3
 • logotip
 • baner new
 • NADU
 • president kadr rezerv
 • rv
 • top11
 • uk 4
 • uk 9
 • Harkyvoblenergo
 • izyum2
 • president kadr rezerv
 • uk 9
 • uk 37

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: