Випуск програми "Районні вісті"
від 17 серпня 2019 року

НОВИНИ

Звіти керівників районної державної адміністрації

Оприлюднено у Новини району та області

Відбулася чергова нарада голови райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками державних підприємств,

установ, організацій та сільськими головами району.

В ході роботи керівники державних установ продовжили підводити підсумки минулого року. Першим питанням був звіт начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Олени Рудь про роботу відділу за 2018 рік. За її словами у 2018 році за рахунок бюджетних коштів проводилася масштабна робота з ремонту і облаштування закладів культури району. За кошти обласного бюджету зроблені капітальні ремонти у Олександрівському сільському Будинку культури (1353,656 тис. грн.), Іванчуківському сільському Будинку культури (1145,317 тис. грн.) та Довгеньківському сільському клубі (1417,133 тис. грн.). За кошти районного бюджету у Заводському сільському Будинку культури (зроблені внутрішні роботи – ремонт зали та фойє на суму 300,0 тис. грн.) та у Іванчуківському сільському Будинку культури (проведений капітальний ремонт системи опалення на суму 255,0 тис. грн.). Замінено вікна та двері на металопластикові у Бражківському сільському клубі на суму 170,0 тис. грн. За рахунок бюджетних коштів поповнена матеріально-технічна база закладів культури району на суму 117,7 тис. грн. Придбано музичну апаратуру в Крамарівський сільський клуб та комп’ютери в Бригадирівський, Бабенківський, Липчанівський, Федорівський, Крамарівський та Малокомишуваський сільські клуби.

Наступним був звіт завідувача сектором у справах молоді та спорту райдержадміністрації Альбертом Воротиленка про роботу сектору у 2018 році. У своєму виступі він розповів, що у минулому році в Ізюмському районі за кошти державного бюджету на суму 92,2 тис. грн. побудовано спортивний майданчик з тренажерним обладнанням, який розташовано в с. Олександрівка і знаходяться на балансі сільської ради. За Програмою «Разом в майбутнє» за кошти обласного бюджету на суму 368,6 тис. грн. зроблено капітальний ремонт спортивної зали Левківської ЗОШ. В Кам’янці проведено водовідведення, заміна огорожі і частки покриття майданчика зі штучним покриттям за кошти обласного бюджету на суму 145,8 тис. грн., районного бюджету на суму 131,2 тис. грн. і кошти громади на суму 14,6 тис. грн. В с. Донецьке за кошти районного бюджету на суму 146,5 тис. грн. і сільського бюджету на суму 101 тис. грн. побудоване футбольне поле і закуплено матеріал на облаштування душових, туалетів, роздягалень і сидячих місць для глядачів. Також Альберт Миколайович зазначив, що у 2019 році планується встановити 2 майданчика зі штучним покриттям в с. Куньє і с. Липчанівка, 6 майданчиків з тренажерним обладнанням, а також розпочати будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу в с. Капитолівка.

У розділі різне перший заступник голови РДА Дмитро Кіян проінформував про скасовані норми споживання газу 3,3 м3 на одну особу для домогосподарств, які не мають лічильників і в з’язку з цим в дію вступили старі, завищені норми споживання. Відповідно облгази зробили перерахунок і виставили в платіжках, як борг населення. Але уряд встановлює нові норми споживання газу 3,29 м3 і закликає споживачів донараховані борги не оплачувати.

Заступник голови РДА Василь Лесик надав інформація про участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення щодо запровадження механізму монетизації житлових субсидій. Василь Якович пояснив, що субсидії планується монетизувати кількоетапною системою - з 1 березня 2019 року підуть перші фінансові надходження, наступні до 1 травня, а завершаючий етап буде до 1 жовтня 2019 року.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • rada
 • city izyum
 • uk 3
 • bpd integr
 • baner new
 • NADU
 • president kadr rezerv
 • rv
 • top11
 • uk 4
 • uk 9
 • Harkyvoblenergo
 • izyum2
 • president kadr rezerv
 • uk 9
 • uk 37

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: