Випуск програми "Районні вісті"
від 08 червня 2019 року

НОВИНИ

Урочисте вшанування футболістів району

Оприлюднено у Новини району та області

Сьогодні, 28 грудня, в актовій залі Ізюмського районного організаційно-методичного центру відбулося урочисте підбиття підсумків футбольного року

та віншування переможців районного чемпіонату з футболу. В заході взяли участь голова Ізюмської районної державної адміністрації Любов Шамрай, голова районної ради Сергій Дуванський, перший заступник голови РДА – голова районної футбольної федерації Дмитро Кіян, заступник голови райдержадміністрації Василь Лесик, завідувач сектору молоді та спорту РДА Альберт Воротиленко, тренери, футболісти і поціновувачі цього наймасовішого виду спорту.
Ведучою урочистого заходу виступила Олена Рудь - начальник відділу культури і туризму РДА, фахівці якого забезпечили медіа-технічний супровід урочистого зібрання.
На початку зустрічі до присутніх звернувся завідувач сектору молоді та спорту РДА Альберт Воротиленко, який підсумував річні досягнення футболістів району. Цьогорічний футбольний сезон виявися дуже конкурентним і багатим на забиті м’ячі – загалом у 98 матчах було забито 406 голів. Напружена інтрига у боротьбі за призові місця зберігалася до останнього туру. Окрім чемпіонату району були проведені чотири футбольних турніри пам’яті видатних людей Ізюмщини та з нагоди державних свят. Почесне третє місто посіли футболісти району на обласній спартакіаді. Альберт Миколайович привітав гравців та тренерів з успішним завершенням футбольного сезону і побажав подальших перемог у новому році.
Після виступу музичного гурту «М-Стиль» для привітального слова та проведення церемонії нагородження була запрошена голова Ізюмської районної державної адміністрації Любов Шамрай. У своєму виступі Любов Миколаївна зізналася, що вона особисто уважно слідкує за драматичними перипетіями чемпіонату району з футболу, і зауважила, що районна влада не стоїть осторонь розвитку футболу і, загалом, спорту на Ізюмщині, завжди підтримувала і надалі буде фінансово підтримувати ініціативи в цьому напрямку. В районі активно розбудовується футбольна інфраструктура: в с. Донецькому Малокомишуваської сільської ради проводиться облаштування футбольного стадіону, виконаний ремонт майданчику зі штучним покриттям у с. Кам’янка, вже виділено півтора мільйони гривень на встановлення нового майданчику зі штучним покриттям у с. Куньє. Голова РДА висловила сподівання, що майданчики зі штучним покриттям дозволять футболістам підтримувати добру спортивну форму у міжсезоння. На думку голови райдержадміністрації, свій стадіон, майданчик зі штучним покриттям та своя власна футбольна команда має бути у кожній сільській раді, а районна влада буде максимально цьому сприяти. Любов Миколаївна привітала присутніх з наступаючими святами і побажала, щоб у новому сезоні всі команди ставили перед собою найвищі цілі та досягали їх.
Разом з завідувачем сектору молоді та спорту голова РДА нагородила медалями, грамотами та кубками призерів чемпіонату району з футболу, якими стали:
3 місце – команда «Олімпік» Куньєвської сільської ради;
2 місце – команда «Молнія» Ізюмського комбінату хлібопродуктів;
1 місце – команда «Чистоводівка» с. Чистоводівка.
З привітаннями та побажаннями до представників футбольного співтовариства району також звернулися перший заступник голови РДА – голова районної футбольної федерації Дмитро Кіян і голова районної ради Сергій Дуванський. Під час виступу Сергія Володимировича стався експромт – у своїй промові голова районної ради висловив побажання, щоб найкращі команди та гравці разом з призами отримували і грошові премію. Ця ініціатива була одразу підхоплена головою РДА, яка запропонувала не відкладати справу у догу шухляду, і на найближчій сесії районної ради прийняти відповідне рішення. Несподівану ініціативу присутні зустріли схвальними оплесками.
Перший заступник голови РДА Дмитро Кіян взяв участь у церемонії нагородження кращих гравців, тренерів та керівників команд.
У номінації «Кращі бомбардири Чемпіонату району з футболу» володарем «бронзової бутси» став Павло Сліпушкін, представник команди «Молнія» Ізюмського комбінату хлібопродуктів, з результатом 16 м’ячів. «Срібну бутсу» отримав Іван Суліма, представник команди «Студенок» с. Студенок, з результатом 16 м’ячів, а найкращим голеадором чемпіонату став Євген Дума, представник команди «Чистоводівка» с. Чистоводівка, що є автором 24 футбольних шедеврів.
У номінації «Кращі гравці Чемпіонату району з футболу», як кращий голкіпер чемпіонату був відзначений Анатолій Грачов - представник команди «Темп» Бригадирівської сільської ради. Кращим захисником чемпіонату визнано Руслана Раджабова - представника команди «Донець» с. Донецьке Малокомишуваської сільської ради. Серед півзахисників найкращим став Євгеній Ісіченко - представник команди «Студенок» с. Студенок, а Сергій Славгородський - представник команди «Олімпік» Куньєвської сільської ради, - був визнаний кращим нападником чемпіонату.
Кращими керівниками команд району з футболу стали Сергій Мовчан, голова Куньєвської сільської ради - за вагомий особистий внесок в розвиток районного футболу і підтримку команди «Олімпік», Вісхан Ісламов, депутат Харківської обласної ради, директор Ізюмського комбінату - за вагомий особистий внесок в розвиток районного футболу і підтримку команди «Молнія» і Леонід Панасенко, керівник ТОВ «Сатурн - 1» - за вагомий особистий внесок в розвиток районного футболу і підтримку команди «Чистоводівка».
У номінації «Кращі тренери дитячо - юнацького футболу» перемогли Віталій Іщенко – вчитель фізичної культури Чистоводівського НВК – тренер з футболу ДЮСШ Ізюмської районної ради, Андрій Абакшин - тренер з футболу Студенокського НВК і Віктор Шкарлет - вчитель фізичної культури Липчанівського НВК – тренер з футболу ДЮСШ Ізюмської районної ради.
За вагомий особистий внесок в розвиток і популяризацію аматорського та масового футболу почесною грамотою також був нагороджений Олександр Глущенко – голова суддівського комітету Ізюмської районної федерації футболу.
Своїми вокальними виступами футбольну громадськість району привітали улюбленець місцевої публіки - співак Іван Баришев і переможниця багатьох районних і обласних конкурсів Влада Дубовик.
Побажаємо футболістам Ізюмщини нових перемог, нових рекордів, нових здобутків. Нехай гартується їх воля, зростає майстерність, аби їх імена звучали ще довго серед імен переможців.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • rada
 • city izyum
 • uk 3
 • bpd integr
 • baner new
 • NADU
 • president kadr rezerv
 • rv
 • top11
 • uk 4
 • uk 9
 • Harkyvoblenergo
 • izyum2
 • president kadr rezerv
 • uk 9
 • uk 37

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: