Черговий випуск програми "Районні вісті"
(концерт до 8-го березня у Левківці, Масляна у Чистоводівці, районні змагання по шашкам і шахматам)

НОВИНИ

Конкурс самодіяльності «Талановиті люди - успішна країна»

Оприлюднено у Новини району та області

Харківська обласна рада Профспілки працівників соціальної сфери (голова Пластун Людмила Володимирівна) напередодні професійного свята

– Дня працівника соціальної сфери організувала проведення 25 жовтня 2018 року огляд-конкурс художньої самодіяльності серед колективів, працівників організацій, установ соціальної сфери під гаслом «Талановиті люди – успішна країна», який за рішенням Президії обласної ради Профспілки проводиться щорічно. Метою заходу є підвищення ролі первинних організацій Профспілки у задоволенні духовних потреб працівників, активізація культурно-масової роботи у трудових колективах, виявлення нових імен та колективів задля залучення до творчої діяльності. Конкурс проходив на базі Харківського обліково-економічного технікуму-інтернату ім. Ф.Г. Ананченка. З різних куточків області для участі у конкурсі прибули члени Профспілки, виборюючи призові місця у номінаціях: «хорове виконання», «вокал», «художнє читання», «сценічна майстерність». Переможців конкурсу серед художніх колективів, виконавців та за окремими номінаціями визначало журі у складі президії обласної організації Профспілки працівників соціальної сфери України. Найяскравішим за одностайною оцінкою журі був виступ трудового колективу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської районної ради (директор – Тюльпа Олексій Стефанович, голова профкому – Князєва Надія Анатоліївна). Працівники територіального центру Ізюмської районної ради :завідувач Заводського відділення соціальної допомоги вдома Щербак Тетяна Олександрівна та соціальні робітники цього відділення Степанян Надія Дмитрівна, Іщенко Тетяна Юліївна, Гордієнко Людмила Володимирівна, Демиденко Віта Іванівна, Чернишова Надія Олександрівна взяли участь в огляді-конкурсі і посіли перше місце в номінації « сценічна майстерність»
Переможці огляду – конкурсу нагороджені Дипломом, а цінним подарунком.
З 2007 року і по сьогоднішній день завідувачем Заводського відділення соціальної допомоги вдома працює Щербак Тетяна Олександрівна. Вона має багатий досвід в роботі, високий рівень знань з питань соціальної сфери. За період роботи зарекомендувала себе як керівник, який уміє працювати з підлеглими. На сьогодні у відділенні добре працюють 11 соціальних робітників: Демиденко Віта Іванівна, Троян Алла Дмитрівна, Глушак Сергій Дмитрович, Венжега Вікторія Аміранівна, Степанян Надія Дмитрівна, Гордієнко Людмила Володимирівна, Чернишова Надія Олександрівна, Акіншин Юрій Анатолійович, Мирошниченко Валентина Анатоліївна, Загребельна Людмила Анатоліївна та Іщенко Тетяна Юліївна. Працюють в Заводському відділенню соціальної допомоги вдома люди багаті душею, а також творчі люди. Так, восени 2017 року відділення святкувало своє 25 – річчя. На святі присутні ознайомились з виставкою творів народного мистецтва. На ній були представлені роботи соціальних робітників цього відділення. Це вироби з тканини, дерева, вишиванки. В кожен свій виріб вони вклали частину своєї душі, любові та тепла. Виставка дала змогу побачити та помилуватися справжніми витворами народного мистецтва. А ось уже в 2018 році працівники відділення прийняли участь в огляді – конкурсі художньої самодіяльності!
Наші соціальні робітники вміють все: обслуговувати громадян поважного віку та інвалідів, допомагаючи їм готувати страви, прибирати приміщення, прати, носити воду, а також відпочивати і творити прекрасне! Працівники цього відділення вкотре довели, що вони не тільки віддано працюють, а й творчими здібностями сприяють успіху рідного колективу територіального центру.
То ж вітаю відділення з такими досягненнями! Бажаю всім міцного здоров’я, витримки і натхнення в подальшій роботі. І хай найвищою нагородою для вас буде людська пошана і подяка від людей.

Директор територіального центру     О.С. Тюльпа

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • rada
 • city izyum
 • uk 3
 • bpd integr
 • baner new
 • NADU
 • president kadr rezerv
 • rv
 • top11
 • uk 4
 • uk 9
 • Harkyvoblenergo
 • izyum2
 • president kadr rezerv
 • uk 9
 • uk 37

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: