Передача "Районні вісті" в вечірньому ефірі телеканалу "Студія Ізюмського автономного телебачення"

Ви маєте можливість переглянути передачу у запису.

НОВИНИ

«Молнія» - друга в чемпіонаті району з футболу

Оприлюднено у Новини району та області

28 жовтня відбулась перенесена гра 1 туру чемпіонату району з футболу серед аматорів. В Капитолівці «Молнія» приймала «Донець» з Донецького.

Гравці «Молнії» одразу взяли гру під свій контроль і ще у першому таймі тричі засмутили голкіпера «Донця». М’ячі на рахунку Олександра Ільченка, Василя Забашти і Руслана Шаповалова. Другий тайм був вже за гостями. «Донець» всіма зусиллями намагався вирівняти становище, але відзначився лише двічі. Результативний постріл на рахунку Юрія Єрмішкіна і захисника «Молнії» Іллі Хрипунова, який зрізав м’яч головою у свої ворота. Матч так і завершився перемогою «Молнії» 3 : 2. Завдяки цієї перемозі «Молнія» на один пункт обійшла куньєвський «Олімпік» і піднялась на другу сходинку в турнірній таблиці. Зараз вона чекає на результат останньої перенесеної гри чемпіонату району, яка відбудеться 4 листопада в с. Донецьке між місцевим «Донцем» і «Олімпіком». У випадку втрати очок «Олімпіком» в цьому матчі, саме «Молнія» посяде друге місце, а якщо «Олімпік» здобуде перемогу, то «Молнія» отримає бронзові нагороди.

3image
В гонці бомбардирів змін не відбулось і лише Сергій Славгородський з «Олімпіка», на рахунку якого 14 м’ячів, зберігає всі шанси обійти Івана Суліму («Студенок») і Павла Сліпушкіна («Молнія») в боротьбі за срібну бутсу. Вони мають в своєму активі по 16 влучних ударів, тому Сергію треба оформлювати мінімум хет-трік. «Золота» ж бутса вже має свого господаря. Це нападник Євген Дума з «Чистоводівки», який 24 рази вражав ворота своїх суперників і третій рік поспіль стає головним голеадором чемпіонату району.