20 жовтня о 19-00 на телеканалі "СІАТ" відбудеться прямий ефір з головою Ізюмської районної державної адміністрації Любов'ю Шамрай.
Питання приймаються за телефоном (05743)-2-10-43.

Shamraj

НОВИНИ

Чемпіонат району з футболу - на фінішній прямій

Оприлюднено у Новини району та області

Минулого вікенду відбулися перенесені 2 матчі 2 та 15 турів чемпіонату району з футболу серед аматорів.

В Осколі місцевий клуб «Цареборисово» приймав капитолівський «Сатурн». Команди не вирішували жодних турнірних завдань, тому матч виявився відкритим і подарував глядачам багато цікавих ігрових моментів та чотири забиті голи. Рахунок в матчі відкрили гості після влучного удару Антона Криворучка, але наприкінці першого тайму зусиллями Едуарда Папірного осколяни відновили рівновагу. Після перерви Владислав Овчінніков вивів «Сатурн» вперед, а за п’ять хвилин до завершення зустрічі Нізамі Гуламов вирвав для «Цареборисово» нічию 2 : 2.

Наступного дня в Капитолівці зустрілись претенденти на бронзові нагороди, «Молнія» і «Студенок».

lightning

coldwater

Матч розпочався з контролю м’яча і масованих атак гостей, які мінімум тричі мали завершитись взяттям воріт. Але не забиваєш ти, забивають тобі. На останній хвилині першого тайму грубо помилився голкіпер «Студенка» Олександр Іванов, який не зумів приборкати м’яча після навісної передачі захисника «Молнії» Хрипунова Іллі і Артем Вітко відкрив рахунок в матчі, відправивши м’яч в порожні ворота. У другій половині малюнок зустрічі не змінився. Студенчани всіма силами пішли у наступ, намагаючись зрівняти рахунок, але проґавили швидку контратаку суперника. Лівий півзахисник «Молнії» Руслан Шаповалов вийшов тет-а-тет з голкіпером «Студенка» і не залишив йому жодного шансу на порятунок своєї команди – 2 : 0. Після гандикапу у два м’яча «Молнія» почувала себе розкуто, а студенчанам нічого не залишалось, як йти ва-банк, за що вони і були покарані. Все той же Руслан Шаповалов, обійшовши трьох захисників «Студенка» пробив у ближній кут повз воротаря і оформив дубль. А крапка в цьому протистоянні була поставлена за сімнадцять хвилин до завершення матчу. Після довгої передачі з правого флангу Руслан Шаповалов зльоту вколотив м’яча в ворота «Студенка» і тим самим записав на свій рахунок хет-трик. 4 : 0 і у «Молнії» з’явився шанс поборотись з куньєвським «Олімпіком» за срібні нагороди. Виходячи з турнірного становища на даний час, доля другого і третього місць залежить від результатів перенесених ігор «Олімпік» - «Донець» і «Молнія» - «Донець». А остаточний розподіл команд в турнірній таблиці можна констатувати після гри «Студенок» - «Темп».