Черговий випуск програми "Районні вісті" від 20 квітня 2019 року

НОВИНИ

Голова РДА провела чергову нараду

Оприлюднено у Новини району та області

7 вересня відбулася нарада голови райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів РДА, організацій, установ та підприємств

і сільськими головами району.

Першим на порядку денному було заслухано питання про виконання бюджету Ізюмського району за січень - серпень поточного року. У своєму виступі заступник начальника фінансового управління РДА Вікторія Магомедова доповіла, що районний бюджет виконано на 100%. Зберігається позитивна динаміка надходжень доходів до загального фонду зведеного бюджету району - проти аналогічного періоду 2017 року надходження збільшилися на 13 %.
По закінченню доповіді з аналізом виконання бюджету району виступив перший заступник голови РДА Дмитро Кіян. Дмитро Сергійович зосередив увагу присутніх на джерелах наповнення районного бюджету, головним з яких є податок на доходи фізичних осіб (ПДФО). За його словами у зв’язку зі збільшенням розміру заробітної плати, логічно було б очікувати пропорційного збільшення надходжень від ПДФО. Натомість перевиконання плану за надходженнями з цього джерела не спостерігається. Причина полягає у зменшенні кількості штатних співробітників через переведення частини працівників на роботу за цивільно-правовими договорами. Ця, а також інші «податкові оптимізації» не дозволяють досягти тих показників, на які можна б було розраховувати і обертаються втратами для районного бюджету, самих сільських рад і для держави в цілому.
Підсумовуючи виступ свого першого заступника, голова РДА Любов Шамрай зазначила, що виконання бюджету - це кропітка робота, якою треба займатися щоденно, бо без належних надходжень до бюджету неможливий подальший розвиток сільських громад.
Про харчування та підвезення дітей у навчальних закладах району доповіла начальник відділу освіти РДА Світлана Дворкіна. За її інформацією в січні-серпні 2018 року підвезення дітей виконано в повному обсязі. Підвіз здійснювався вісьмома автобусами. В новому навчальному році підвозом буде охоплено 414 дітей та 90 педагогічних працівників. Станом на 01.09.2018р. для організації харчування дітей використано понад 500 тис. грн. з бюджету району та сільських рад. Для оновлення матеріально-технічної бази харчоблоків протягом літа придбано 3 холодильники та 7 електричних плит.
У коментарях до виступу начальника відділу освіти голова райдержадміністрації закликала сільські ради не залишати освітні заклади наодинці з їх проблемами. Разом з районним відділом освіти і райдержадміністрацією сільські ради повинні опікуватися школами і НВК, що знаходяться на їх території, і робити свій внесок у створення належних умов навчання дітей.
З третього питання порядку денного виступила начальник Управління агропромислового розвитку РДА Тетяна Калініченко. Вона розповіла про стан розрахунків за оренду земельних паїв на території району. Це питання є актуальним, адже в районі завершилося збирання ранніх зернових і товаровиробники почали розрахунки з орендодавцями. На теперішній час господарства вже виплатили власникам паїв майже третину від сумарного нарахованого розміру виплат. Виплати здійснюються переважно грошима – лише незначна частина орендних платежів надходить до орендодавців у вигляді товарів чи послуг.
Голова РДА зазначила, що цього року через засуху отримано врожай менше минулорічного і аграрії поки очікують на остаточне встановлення цін на зерно нового врожаю.
В розділі «Різне» на нараді торкнулися питання боротьби з амброзією, цвітіння якої припадає саме на цей період. На жаль, ця карантинна рослина, що завдає великої шкоди здоров’ю населення, останнім часом значно поширилася, і на це не можна заплющувати очі.
Напередодні дня фізкультурника голова РДА порадила організувати і провести спортивні свята у кожній сільській раді.
Наприкінці наради Любов Миколаївна запросила усіх бажаючих на загальнообласні культурно-масові заходи: «Весілля в Малинівці», що відбудеться 8 вересня у смт Малинівка і «Слобожанський ярмарок» 29 вересня, в яких візьме участь й Ізюмський район.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • rada
 • city izyum
 • uk 3
 • bpd integr
 • baner new
 • NADU
 • president kadr rezerv
 • rv
 • top11
 • uk 4
 • uk 9
 • Harkyvoblenergo
 • izyum2
 • president kadr rezerv
 • uk 9
 • uk 37

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: