Випуск програми "Районні вісті"
від 20 липня 2019 року

НОВИНИ

Відбулася позачергова ХХХІV сесія районної ради VII скликання

Оприлюднено у Новини району та області

Сьогодні, 10 серпня, відбулася позачергова ХХХІV сесія районної ради VII скликання. Позачергова сесія була скликана

відповідно до листа голови районної державної адміністрації Любові Шамрай для внесення необхідних змін до районного бюджету. В роботі сесії взяли участь 18 депутатів. У великій залі Ізюмської районної ради також були присутні сільські голови, заступники голови РДА, керівники установ та організацій, керівники структурних підрозділів та працівники виконавчого апарату районної ради.
На розгляд позачергової сесії районної ради були винесені наступні питання: 
1. Про передачу коштів медичної субвенції по медичному обслуговуванню сільського населення в закладах охорони здоров’я міста Ізюм на 2019 рік.
2. Про внесення змін до рішення ХХV сесії районної ради VІІ скликання від 20 грудня 2017 року №405-VІІ «Про Ізюмський районний бюджет на 2018 рік».
3. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Ізюмського району» Казюті Г.О.
Перед початком засідання голова районної ради Сергій Дуванський привітав депутата райради Ольгу Штельмахову з Днем народження і представив присутнім новопризначеного керівника Ізюмської місцевої прокуратури Станіслава Гальченка.
По ходу пленарного засідання депутати внесли до порядку денного ще два питання:
- про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Ізюмського району;
- про призначення стипендії члену родини загиблого учасника бойових дій.
Першим було розглянуто питання передачі коштів медичної субвенції по медичному обслуговуванню сільського населення в закладах охорони здоров’я міста Ізюм. Районні депутати відповідально підійшли до зобов’язань району щодо забезпечення медичного обслуговування сільського населення і одноголосно затвердили передачу коштів медичної субвенції.
Після цього депутати перейшли до розгляду питань, що доповнили порядок денний вже під час пленарного засідання. Заступник голови Управління соціального захисту Ізюмської РДА Олег Ковтун повідомив, що, відповідно до звернення Бригадирівської сільської ради, яке було підтримано районною державною адміністрацією, пропонується виділити кошти у загальному розмірі 2000 грн. для виплати додаткової стипендії Валерії Величко. Валерія – дочка загиблого воїна АТО, уродженця Ізюмщини Олега Величка. Цього року вона поступила на стаціонарне навчання до Харківського національного університету внутрішніх справ. Розмір коштів, що передбачається виділити, визначений з розрахунку 500 грн. на місяць з вересня по грудень 2018 року. Депутати одноголосно підтримали цю пропозицію.
З іншого питання, що було винесено на розгляд сесії за пропозицією голови РДА Любові Шамрай, доповідав начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та економічного розвитку райдержадміністрації Вадим Плювака. Депутати одноголосно підтримали пропозицію про доповнення Програми економічного і соціального розвитку Ізюмського району на 2018 рік пунктами, що передбачають капітальний ремонт підлоги спортзали Левківської ЗОШ і будівництво мережі вуличного освітлення в Іванчуківці.
Суть змін до районного бюджету, які представила у своїй доповіді начальник Фінансового управління райдержадміністрації Світлана Крюкова, полягала у збільшенні доходів районного бюджету за рахунок міжбюджетних трансферів і, відповідно, у збільшенні видатків на виконання заходів районних програм, а саме на соціальну допомогу населенню, ремонт у навчальних закладах, оплату енергоносіїв тощо. Світлана Володимирівна також запропонувала депутатам перерозподілити кошти в межах затверджених асигнувань бюджету. Зокрема, завдяки перерозподілу коштів знайшлася можливість виділити необхідну суму на придбання обладнання для сучасного кабінету музичного мистецтва Липчанівського НВК. Депутати, які на засіданнях комісій вже попередньо ознайомилися із запропонованими змінами, одноголосно підтримали їх.
Своїм останнім рішенням на сесії депутати райради присвоїли звання почесного громадянина Ізюмського району колишньому вчителю Бугаївської ЗОШ, а нині – керівнику ансамблю народних інструментів, що дав понад п’ятдесят концертів в зоні АТО, Григорію Казюті, який нещодавно відсвяткував свій дев’яносторічний ювілей. Вітаємо Григорія Олександровича з присвоєнням почесного звання!

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • rada
 • city izyum
 • uk 3
 • bpd integr
 • baner new
 • NADU
 • president kadr rezerv
 • rv
 • top11
 • uk 4
 • uk 9
 • Harkyvoblenergo
 • izyum2
 • president kadr rezerv
 • uk 9
 • uk 37

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: