Передача "Районні вісті" в вечірньому ефірі телекомпанії "Студія Ізюмського автономного телебачення"
19 лютого 2019 року

НОВИНИ

Відбулася нарада при голові районної державної адміністрації

Оприлюднено у Новини району та області

Сьогодні відбулася нарада при голові Ізюмської райнної державної адміністрації з керівниками

 структурних підрозділів РДА, керівниками державних підприємств, установ, організацій, сільськими головами району.

Перед початком наради голова РДА Любов Шамрай представила нового керівника Ізюмської місцевої прокуратури Станіслава Гальченка, призначеного наказом Генерального прокурора України від 19 липня 2018 р. До цього Станіслав Євгенович працював у Харківській місцевій прокуратурі №1.

З першого питання наради інформувала присутніх про виконання районного бюджету за січень-липень 2018 року заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Вікторія Магомедова. За її словами, станом на 1 серпня до зведеного бюджету Ізюмського району надійшло 100 млн.667 тис.грн. при плані у 101 млн.318 тис.грн. Таким чином, загальне виконання бюджету становить 99%. За власними надходженнями виконання становить 101%, або 11 млн. 849 тис.грн. Ключовим джерелом формуванням бюджету залишаються податки на доходи фізичних осіб – 11 млн.346 тис.грн. Одним з найбільших джерел доходів сільських бюджетів є податок на майно, якого станом на 1 серпня надійшло 7 млн. 312 тис.грн., або на 12% більше від запланованого.

Перший заступник голови РДА Дмитро Кіян у своєму виступі проаналізував причини невиконання бюджетів більшістю сільрад (окрім Бригадирівської та Довгеньківської), які в цілому недоотримали майже мільйон гривень. Він зазначив, що це – податки, які залишаються в селах, і на які районна державна адміністрація не впливає. Їхню кількість можна збільшити, наприклад, за рахунок ефективного використання коштів через чесні тендерні процедури у системі публічних торгів ProZorro. Дмитро Сергійович окремо зупинився на аналізі першого півріччя 2018 р. стосовно посадових виплат і премій чиновникам сільрад. Виявилося, що місцеві чиновники самі собі нарахували премій більше, ніж їхня зарплата, а ті, хто краще працює, у тих і премії нижчі! Рекордсменом з нарахування собі преміальних коштів стала Малокомишуваська сільська рада, де рівень життя чиновників вже досяг рівня Євросоюзу: премії тут склали 229% від посадових окладів, а середня заробітна плата чиновників сягнула 24700 грн!!! Друге місце – за Куньєвською сільрадою: 17200 грн. Найбідніша в цьому плані виявилася Чистоводівка – 4900 грн. Дмитро Кіян звернувся до голів сільських рад з вимогою вгамувати апетити та зайнятися витрачанням коштів безпосередньо на потреби громади, а Любов Миколаївна пообіцяла на сходах громадян розповісти про це людям, які обирають цих голів та інших чиновників.

Про стан ветеринарного обслуговування на території Ізюмського району інформував начальник управління Держпродспоживслужби в Ізюмському районі В’ячеслав Бережний. Він повідомив, що в сусідньому з Ізюмщиною селі Долина Слов’янського району в приватному господарстві зафіксовано спалах африканської чуми свиней, тому наразі проводяться профілактичні заходи щодо недопущення розповсюдження цієї небезпечної хвороби. Також, було наголошено на тому, що про всі питання щодо вакцинації свійських тварин і вартості послуг ветеринарної медицини селянам буде повідомлено у сільських радах.

Про підготовку до відзначення в Ізюмському районі Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України інформувала начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Рудь. Святкові урочистості вирішено об’єднати в одне велике свято, і воно відбудеться 23-го серпня.

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • rada
 • city izyum
 • uk 3
 • bpd integr
 • baner new
 • NADU
 • president kadr rezerv
 • rv
 • top11
 • uk 4
 • uk 9
 • Harkyvoblenergo
 • izyum2
 • president kadr rezerv
 • uk 9
 • uk 37

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: