korruption

НОВИНИ

Чвертьфінали Кубку Ізюмського району з футболу

Оприлюднено у Новини району та області

8 липня відбулись чвертьфінальні матчі на Кубок Ізюмського району з футболу серед аматорських команд. «Молнія» комбінату хлібопродуктів

на своєму полі переграла «Темп» 5 : 3, СК «Восток» вдома поступився з мінімальним рахунком 0 : 1 «Донцю». Справжній трилер розігрався в Чистоводівці, де місцева «Чистоводівка» вже у доданий час на 93 хвилині вирвала перемогу у «Олімпіка» 3 : 2. Ще один матч не відбувся, в зв’язку з виключенням зі змагань «Олександрівки», тому «Сатурн» отримав технічну перемогу і одразу потрапив до півфіналу. 22 липня відбудуться півфінальні матчі. В Капитолівці зустрінуться «Молнія» і «Чистоводівка», а «Донець» зіграє з «Сатурном».

Також 8 липня відбувся перенесений матч 1 туру «Цареборисово» - «Студенок». Ці команди вже зустрічались минулого тижня в рамках 12 туру і в Студенку була зафіксована бойова нічия 2 : 2. Цього ж разу в Осколі «Цареборисово» не залишив жодних шансів своїм суперникам. У підсумку розгромна перемога 6 : 1.