20 жовтня о 19-00 на телеканалі "СІАТ" відбудеться прямий ефір з головою Ізюмської районної державної адміністрації Любов'ю Шамрай.
Питання приймаються за телефоном (05743)-2-10-43.

Shamraj

НОВИНИ

Ізюмське футбольне дербі в чемпіонаті Харківської області

Оприлюднено у Новини району та області

У суботу 9 червня на міському стадіоні «Крем’янець» відбувся футбольний матч на першість Харківської області серед аматорів між двома командами з Ізюмщини.

Зустрілися «Олімпік» (Ізюмський район) і «Крем’янець» (місто Ізюм). Гра відбувалася в День міста, тому стадіон був повністю заповнений вболівальниками. Серед них були й почесні гості з міст-побратимів із Польщі, Латвії та Грузії.

Перший тайм гри був напруженим. Вже на 6-й хвилині після розіграшу кутового відкрили рахунок гравці «Олімпіка». Та вже за 3 хвилини команда Ізюма відновила рівновагу, а до закінчення першого тайму й вирвалася вперед – 2:1.
В другому таймі «Крем’янець» забив три «сухі» м’ячі, і фінальний свисток арбітра зафіксував остаточний рахунок матчу 5:1 на користь суперників «Олімпіка». Наразі наша районна футбольна команда посідає останню строчку турнірної таблиці.