НОВИНИ

Команда Ізюмського району здобула бронзу у пляжному волейболі

Оприлюднено у Новини району та області

08 червня 2018 року на спортивних майданчиках мальовничого куточку смт. Пісочин відбулись змагання з пляжного волейболу серед чоловічих команд

в залік ХХІХ обласної Спартакіади серед районів області, міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад на Кубок голови облдержадміністрації.

Змагання проходили за Олімпійською системою з однієї партії до 21 очка.
За підсумками змагань команда Ізюмського району здобула бронзові медалі, програвши в півфіналі з рахунком 9 : 21 команді Роганської ОТГ, наша команда вирвала перемогу на тай – брейку у «малому» фіналі, матчі за 3 – є місце у команди Коломацького району 26 : 24, хоча вигравала протягом зустрічі з різницею у п’ять м’ячів.