НОВИНИ

Результати шостого туру чемпіонату району з футболу серед аматорів

Оприлюднено у Новини району та області

13 травня відбувся 6 тур чемпіонату з футболу серед аматорських команд.

Цей тур зафіксував рекордну кількість забитих голів (33 м’яча) і пройшов під диктовку фаворитів. Лише в одному матчі глядачі не побачили забитих м’ячів – це СК «Восток» розписав мирову нічию з «Цареборисово» 0:0. Хоча мировим і спокійним цей матч було назвати важко. Арбітр тричі показував «жовте світло» і двічі «червоне» гравцям обох команд. В інших матчах було зафіксовано такі результати: Капитолівський «Сатурн» вдома програв куньєвському «Олімпіку» 1:4, хоча рахунок вже на 3 хвилині матчу відкрили саме господарі. Кам’янська «Іскра» також забила швидкий гол на 5 хвилині і трималась майже до перерви. «Молнія» відповіла голом «в роздягальню» на 43 хвилині, а в другому таймі «загрузила» ще 8 голів, залишивши свої ворота в недоторканості. «Темп» досить легко здолав у виїзному матчі опір «Олександрівки» 8:0, а «Чистоводівка» не без перешкод перемогла «Донець» з рахунком 6:2.
В гонці бомбардирів з 8 м’ячами лідирує Євген Дума з «Чистоводівки», який в цьому турі відзначився хет-тріком. На другу сходинку, завдяки 5 забитим голам «Іскрі» з 7 влучними пострілами вийшов представник «Молнії» Павло Сліпушкін, а замикають трійку голеодорів з 5 голами: Руслан Шаповалов з «Молнії» (в цьому турі оформив дубль) та гравець «Темпу» Максим Грачов, який відзначився покером у ворота «Олександрівки».
Наступний 7 тур відбудеться у неділю 20 травня. Центральним матчем туру стане поєдинок, в якому зійдуться давні суперники останніх двох чемпіонатів у боротьбі за «золото». На стадіоні в Капитолівці «Молнія» прийматиме «Чистоводівку». Сподіваємось на те, що глядачі отримають неперевершені емоції від справжньої чоловічої боротьби і видовищної гри.
До Вашої уваги турнірне становище команд.