НОВИНИ

Обласна Спартакіада серед депутатів

Оприлюднено у Новини району та області

12 травня на базі Комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «ХТЗ» Харківської обласної ради пройшов ІІ етап VIІ Всеукраїнської Спартакіади

серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад. У спортивних змаганнях взяли участь представники 21 району Харківщини – 367 депутатів місцевих рад різних рівнів, які змагались у п’яти видах спорту: шахи, шашки, настільний теніс, волейбол та футзал.
В загальнокомандному заліку найсильнішою виявилася команда депутатів Лозівського району, ІІ місце посів Валківський район, а ІІІ місце виборола команда Краснокутського району. Команда депутатів Ізюмського району посіла 12 загальнокомандне місце.
У змаганнях з футзалу «золото» отримали депутати Лозівського району, «срібло» – Печенізького району, «бронзу» – Дергачівського району. Команда Ізюмського району вийшла з підгрупи з першого місця і посіла 5 сходинку, програвши у чвертьфіналі бронзовим призерам.
У волейболі перемогла команда Зміївського району, II місце посіла збірна міста Первомайський, III місце – команда Лозівського району. Наші волейболісти посіли 12 місце, програвши гру команді Харківського району.
У настільному тенісі місця розподілились таким чином:
серед чоловіків: I місце – Костянтин Задніпровський (депутат Кам’янської сільської ради), II – Юрій Корж (місто Лозова), III – Петро Кучков (Зміївський район).
За підсумками змагань з шашок місця розподілились наступним чином:
серед жінок в особистому заліку: I місце – Анна Калантай (Красноградський район), II – Наталя Перепелиця (Шевченківський район), III – Лілія Лучковська (Краснокутський район). Депутат Ізюмської районної ради Тетяна Чвалун посіла 9 місце, маючи в своєму активі 2 перемоги, 2 нічиї і одну поразку.
У змаганнях з шахів:
серед жінок: І місце – Ірина Лучко (Краснокутський район), ІІ – Любов Ткачова (депутат Олександрівської сільської ради), яка здобула 5 перемог та зазнала однієї поразки, ІІІ – Наталія Кисельова (Валківський район);
Цього разу на Спартакіаді було відзначено наймолодшого та найстаршого учасника змагань, якими стали Вячеслав Ковальчук та Микола Кулишов. Депутатів нагородили дипломами та заохочувальними призами, а всіх призерів змагань – грамотами і медалями.