Тривають ремонтні роботи на автомобільних шляхах Ізюмщини

 

НОВИНИ

Засідання районної комісії з питань надзвичайних ситуацій

Оприлюднено у Новини району та області

12 квітня в Ізюмській РДА відбулося спільне засідання районної комісії 

з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та евакокомісії. Засідання проводилося головою Ізюмської райдержадміністрації Любов’ю Шамрай, яка одночасно є головою комісії з питань техногенно-екологічної безпеки.
Голова комісії довела до відома присутніх, що на території об’єднаної Оскільської громади розташовано Оскільське водосховище, об’єм якого складає до 480 млн.м3 (пропускна здатність шлюзів – 3500 м3/сек). Нормальний горизонт (верхній б’єф – 72,5 м, нижній – 61 м.) Міст у с.Оскіл підтоплюється при рівні води – 61.16 м., також це можливо при інтенсивному скиду води з Печенізького водосховища.
На даний час водосховище за об’ємом набрано критично.

У разі скиду великої кількості води з Оскільського водосховища рівень підйому води може скласти: с.Оскіл – 9 м., Єремівка – 8.2 м., Студенок – 6.8 м., Кам’янка – 4.3 м., Донецьке – 4.3м., з досягненням максимального рівня через 2-3 доби міст на річці Оскіл буде підтоплено
З метою координації дій районної державної адміністрації з органами місцевого самоврядування, установ, організацій, підприємств щодо невідкладних заходів із забезпечення належного функціонування систем життєзабезпечення населення, оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації та події на території об’єднаної Оскільської громади 12 квітня 2018 року комісія ТЕБ та НС заслухала відповідні служби Ізюмського району готовність до можливої надзвичайної ситуації яка складається в с.Оскіл.
На Оскільській ГЕС створено матеріальний резерв на період пропуску паводку та льодоходу на суму 18028,87 грн.
Проведена організаційна робота по забезпеченню пропуску паводків і повені:
- проведено уточнення зон затоплення паводковими та повеневими водами;
- розроблено план заходів щодо безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу і весняної повені в Ізюмському районі у 2017-2018 роках;
- уточнено розрахунок сил і засобів, які планується залучати на період осінньо-зимових паводків, проходження льодоходу та весняної повені ;
Орендарями ставків під час спуску води проведено обстеження всіх гребель на предмет виявлення ознак руйнування.
Цехом телекомунікаційних послуг № 6 Харківської філії ВАТ «Укртелеком» здійснено комплекс заходів для сталого забезпечення засобами електрозв’язку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій і населення Ізюмського району в умовах весняної повені та льодоходу 2017-18 року.
Ізюмським райавтодором складено перелік сил, засобів і матеріальних ресурсів у філії для забезпечення пропуску весняного паводку 2018 р., створено 2 аварійно-відновлювальні бригади (14 осіб), підготовлено 9 одиниць спецтехніки. Розроблена схема об’їзду підтопляємої ділянки автошляху Ізюм-Студенок-Оскіл (через лісництво);
Ізюмським РЕМ розроблені заходи по Ізюмському району електричних мереж на час весняного паводку, створено 2 аварійно-відновлювальні бригади та 2 бригади оперативного виїзду, створений необхідний аварійний запас матеріалів, складений перелік об’єктів, які можуть потрапити в зону затоплення.
Ізюмським районним управлінням держпродспоживслужби розроблено План організаційних і практичних заходів щодо дій під час пропуску весняної повені, льодоходу та осінньо-зимових дощових паводків у 2018 році, розроблений графік чергувань спеціалістів в повеневий період, створено комісію по забезпеченню санітарного та епідеміологічного режиму, створено пересувну бригаду по проведенню комплексних заходів при виникненні епідемічних ускладнень, направлені приписи головам селищних і сільських рад.
Щодобово проводиться лабораторний контроль за якістю води відкритих водойм. Лабораторний контроль за якістю питної води на водопровідних спорудах централізованого та децентралізованого водопостачання на хімічні показники проводиться один раз на тиждень, мікробіологічні щодобово.
Для проведення заходів при виникненні інфекційних захворювань на період проходження паводку створено резерв деззасобів та реактивів.
Оскільською об’єднаною громадою (на території Оскільської, Студенокської, Капитолівської, Комарівської с/р) рішенням виконкому сільської ради створена паводкова комісія, затверджені заходи щодо безаварійного пропуску весняної повені та льодоходу; проведений облік домогосподарств, які потрапляють в зону підтоплення; проведена роз'яснювальна робота серед громадян щодо їх дій під час паводка; громадянам домоволодіння яких потрапляють в зону підтоплення запропоновано терміново провести дезінфекцію вигрібних ям; передбачено підвезення питної води у разі погіршення якості води у водогоні.

01 20002 20003 20004 20005 20006 200

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • rada
 • city izyum
 • uk 3
 • logotip
 • baner new
 • survey
 • survey
 • NADU
 • top11
 • uk 4
 • uk 9
 • Harkyvoblenergo
 • izyum2
 • uk 37