Передача "Районні вісті", що транслювалася в вечірньому ефірі телекомпанії "Студія Ізюмського автономного телебачення" 12 січня 2019 року.

НОВИНИ

Відбулася 29-та позачергова сесія районної ради 7-го скликання

Оприлюднено у Новини району та області

Сьогодні, шостого березня, відбулася позачергова двадцять дев'ята сесія Ізюмської районної ради сьомого скликання.

Перед початком засідання голова райради Сергій Дуванський привітав свого заступника В’ячеслава Сердюка з минулим днем народженням.
Після цього Сергій Володимирович разом з головою Ізюмської районної державної адміністрації, Любов’ю Шамрай і депутатом Харківської обласної ради Вісханом Ісламовим з нагоди 95-річчя Ізюмського району нагородили:
- почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації голову Заводської сільської ради Чегринця Михайла Миколайовича;
- почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради соціального робітника відділення перебування терцентру соціального обслуговування Сумця Миколу Івановича
- подякою голови Харківської обласної ради бригадира тракторної бригади ТОВ «Агрофірма Юг-М» Махова Володимира Валентиновича.
На порядку денному сесії було 12 питань:
1. Про внесення змін до рішення ХХV сесії районної ради VІІ скликання від 20 грудня 2017 року № 405-VІІ «Про Ізюмський районний бюджет на 2018 рік».
2. Про участь органу самоорганізації населення вуличного комітету «Добробут» в Олександрівській сільській раді в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році.
3. Про участь органу самоорганізації населення вуличного комітету «БУДУЄМО РАЗОМ» в Іванчуківській сільській раді в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році.
4. Про участь громадської організації «Лелека-І» в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році.
5. Про участь батьківського комітету Куньєвського навчально-виховного комплексу Ізюмської районної ради в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році.
6. Про участь громадської організації «БЛАГО ДАТЬ» в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році.
7. Про участь батьківського комітету Чистоводівського навчально-виховного комплексу Ізюмської районної ради в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році.
8. Про участь батьківської ради Бугаївського навчально-виховного комплексу Ізюмської районної ради в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році.
9. Про участь батьківської ради Малокомишуваської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ізюмської районної ради в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році.
10. Про участь громадської організації «Розквіт» в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році.
11. Про участь батьківського комітету Кам’янського навчально-виховного комплексу Ізюмської районної ради в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році.
12. Різне.
Як видно з порядку денного, головними питаннями, з приводу яких була скликана позачергова сесія райради, стали зміни до бюджету району на підставі рішень VII сесії Харківської обласної ради, яка відбулася 1 березня, про виділення коштів районам області, а також затвердження міні-проектів для участі в обласному конкурсі «Разом в майбутнє».
Депутати районної ради одноголосно підтримали запропоновані проекти рішень.
Завершив сесію виступ депутата облради Вісхана Ісламова. Вісхан Алавдійович побажав успіху організаціям, чиї проекти візьмуть участь у конкурсі «Разом в майбутнє» і порадив ефективно, з користю для громад і наочними результатами, використовувати кошти, надані обласною радою.

01 20002 20003 20004 20005 20006 20007 20008 200

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • rada
 • city izyum
 • uk 3
 • bpd integr
 • baner new
 • NADU
 • president kadr rezerv
 • rv
 • top11
 • uk 4
 • uk 9
 • Harkyvoblenergo
 • izyum2
 • president kadr rezerv
 • uk 9
 • uk 37

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: