Черговий випуск програми "Районні вісті"
(концерт до 8-го березня у Левківці, Масляна у Чистоводівці, районні змагання по шашкам і шахматам)

НОВИНИ

Першість району з більярду

Оприлюднено у Новини району та області

Більярд – це спорт, і, без сумніву, – мистецтво. Більярд – це здоровий спосіб життя! Більярд – одна з найдавніших ігор у світі.

Великою популярністю серед молоді та дорослого населення користується більярд і в Ізюмському районі. Майже в кожній сільській раді є більярдні столи, за якими відточують свою майстерність, як юнаки, молодь, так і представники старшого покоління.
Більярд є сучасним видом спорту, який всебічно впливає на здоров’я людини та розвиток особистості. При грі в більярд проявляються інтелектуальні, розумові та фізичні здібності, розвиваються окомір, швидка реакція і координація рухів, виховується витримка і холоднокровність. Більярд прекрасно знімає нервову напругу і виховує естетичний смак. Адже гра повинна бути видовищною, а отже красивою.
Саме тому 25 лютого в приміщенні більярдного клубу «Слон» сектором у справах молоді та спорту була організована першість району з одного з різновиду російського більярду «Американці» серед чоловіків, присвяченої до 95 – річчя Ізюмського району.
Перед початком змагань завідувач сектору у справах молоді та спорту Альберт Воротиленко привітав учасників змагань і озвучив Регламент проведення першості. Згідно реєстрації спортсменів на змагання завітали 16 найкращих більярдистів з різних куточків Ізюмського району, а саме: Липчанівки, Довгенького, Оскола, Іскри, Заводів, Капитолівки, Вірнопілля і райдержадміністрації.
Змагання проводились за коловою системою (кожен з кожним) з трьох партій до двох перемог. Всі спортсмени були розподілені на 4 групи по 4 учасника в кожній. Переможці груп виходили до фінального етапу, які також за коловою системою між собою розігрували призові місця. Найзапекліша боротьба за перший рядок точилась в четвертій групі. Три учасника: Олег Травинський з Заводів, Ігор Ткаченко та Ігор Григоренко з Довгенького здобули по 2 перемоги і набрали однакову кількість очок. Тому переможця довелось визначати за додатковими показниками, а саме кращої різниці за партіями.
Після 24 зіграних ігор в групах, до фінальної четвірки потрапили: Анатолій Мирошниченко, Вячеслав Мальцев (обидва представники Липчанівки), Ігор Волошин з Оскола та Ігор Григоренко з Довгенького.
Фінальний етап насправді виявився дуже напруженим, про що свідчать цифри в турнірній таблиці. Всі 6 ігор завершились з однаковим рахунком 2 : 1 і кожен з учасників мав змогу стати переможцем змагань. Але лише два більярдисти витримали нервову напругу і підійшли до останньої зустрічі з двома заліковими пунктами. У першій партії з рахунком 8:3 перемогу над Ігорем Волошиним святкував Анатолій Мирошниченко. Другу партію з мінімальною перевагою 8:7 заносить до свого активу вже Ігор Волошин. Третя, вирішальна партія, також була не менш цікавою за дві попередні. Ініціатива переходила від одного суперника до другого, але в кінцівці матчу більш влучнішим був Ігор Волошин. 8:5 і представник Оскола стає абсолютним переможцем турніру, а Анатолій Мирошниченко здобуває срібло.
В особистій грі між Вячеславом Мальцевим і Ігорем Григоренком, які програли свої матчі двом своїм конкурентам, вирішувалась доля третього призера. У першій партії лідерство захопив Григоренко. Як наслідок, дуже важка перемога 8:6. Але в другій партії з тим же рахунком Мальцев бере реванш. Констатуємо той факт, як і у матчі за «золото» третя партія повинна була розставити всі крапки над «і», яку впевнено провів Вячеслав Мальцев. Підсумковий рахунок - 8:2. Тож вітаємо трійку призерів, які дійсно були гідні один одного, подарували глядачам безліч позитивних емоцій, показали високий рівень гри і всю свою майстерність для досягнення результату.

results
На церемонії закриття завідувач сектору у справах молоді та спорту нагородив всіх призерів першості медалями, киями, рукавичками для гри в більярд та грамотами відповідних ступенів і зазначив, що цей дебютний турнір далеко не останній. Наступного року планується ввести змагання з більярду до програми ХІІІ районної Спартакіади організацій, підприємств та установ.
Сектор у справах молоді та спорту виловлює велику вдячність керівнику більярдного клубу «Слон», Костянтину Олександровичу Баверу, за надання приміщення і допомогу в організації проведення змагань, а також розвиток більярдного спорту в Ізюмському районі!

01 20002 20003 20004 20005 20006 20007 20008 200

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • rada
 • city izyum
 • uk 3
 • bpd integr
 • baner new
 • NADU
 • president kadr rezerv
 • rv
 • top11
 • uk 4
 • uk 9
 • Harkyvoblenergo
 • izyum2
 • president kadr rezerv
 • uk 9
 • uk 37

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: