НАШ || КРАЙ

Харківщина: туристичні відкриття

Оприлюднено у НАШ КРАЙ

Соціальний іміджевий відеоролик «Харківщина: туристичні відкриття» (аналог англійською мовою: «Kharkiv region: tourist discoveries», тривалість: 3:20 хв.) пропонує відкрити для себе Харківщину – і відправитись у дорогу! Величний Шарівський палац, Спасо-Преображенський храм, що загубився серед лісових просторів, «Сільський Ермітаж» – Пархомівський художній музей ім. П.Ф.Луньова, потаємні Сковородинівські стежки, загадкові «Співочі тераси» – все це туристична Харківщина! А ще міські парки з модними фотозонами для стильного і небанального селфі, музеї, театри, галереї, фонтани, пам’ятники, оригінальні скульптури... Багатогранність Харківського краю дозволяє цікаво про нього розповідати. Але краще приїхати на Харківщину і зробити власні туристичні відкриття.

«Архітектурна Харківщина» (аналог англійською мовою: «Architectural Kharkiv region», тривалість: 0:53 хв.) Завітавши до Харкова, у вас не вийде оминути визначний архітектурний ансамбль початку ХХ століття, яскравий зразок конструктивізму «Держпром». На території області варто відвідати старовинні палацові комплекси та релігійні споруди – магніти для паломників з усього світу.

Соціальний промо-ролик «Сімейний та дитячий відпочинок» (аналог англійською мовою: «Family and children`s rest», тривалість: 0:53 хв.) відтворює можливість одночасно корисного й цікавого відпочинку для всієї сім’ї. Наприклад, на території «Фельдман Екопарку» можна відвідати контактний зоопарк, почути захоплюючу розповідь про тварин і птахів, покататися на конях. А у Центральному парку культури та відпочинку ім. М. Горького (або, як його ще називають, «Харківський Disneyland») перевірити на витримку свої сили під час відвідування понад 40 атракціонів.

Якщо Вам самим захотілося обрати маршрут куди гайнути верхи на велосипеді пересіченою місцевістю або пішки – немає жодних проблем, адже природно-заповідний фонд Харківської області має унікальні природні комплекси, серед яких перлиною є три Національні природні парки. Соціальний промо-ролик «Екологічний відпочинок» (аналог англійською мовою: «Ecological rest», тривалість: 0:53 хв.) – в цьому помічник.

Соціальний промо-ролик «Слобожанські смаколики» (аналог англійською мовою: «Goodies of Slobozhanskyi region», тривалість: 0:53 хв.) З кожним роком на Харківщині стрімко росте популярність гастрономічних фестивалів. Та й взагалі, в якому місті Україні можна лише за один вікенд цілком зануритись в мультикультурну кухню?!.

Зростаюча з кожним роком популярність етнофестивалів може призвести до того, що в недалекому майбутньому число учасників подієвих турів на Харківщині перевищить число учасників екскурсійних турів. У соціальному промо-ролику «Фестивальний відпочинок» (аналог англійською мовою: «Festival rest», тривалість: 0:53 хв.) ми запрошуємо долучитися до фестивального ритму Харківщини.

Театри, музеї, галереї, фонтани, пам’ятники, оригінальні скульптури, міські парки з модними фотозонами для стильного і небанального селфі… Соціальний промо-ролик «Мистецька Харківщина» (аналог англійською мовою: «Art Kharkiv region», тривалість: 0:52 хв.) анонсує частку тієї арт-експедиції, котру можна здійснити на Харківщині.

Музеї Харківщини готові дивувати туристів своїми дивовижними виставками, унікальними роботами місцевих майстрів, інтерактивними програмами та цікавими музейними експонатами. Впевнені, що серед 113 історичних, краєзнавчих, мистецьких, літературних, меморіальних та ін. музеїв ви знайдете свій незабутній. Переконайтесь в цьому, переглянувши соціальний промо-ролик «Музейний простір» (аналог англійською мовою: «Museum space», тривалість: 0:53 хв.).

Відпочиваючи у сільській місцевості, можна відчути місцевий колорит, доторкнутися до українських традицій, насолодитися чарівними краєвидами та побути на самоті зі своїми думками у екологічно чистій місцевості. Це дійсно кращий варіант вікенду, який можна обрати поруч з мегаполісом Харковом. Переконайтесь в цьому, переглянувши соціальний промо-ролик «Сільський відпочинок» (аналог англійською мовою: «Rural rest», тривалість: 0:53 хв.).

Невід'ємною складовою активного туризму на Харківщині є екстремальний відпочинок: велопоїздки, сплави на байдарках,стрибки з парашутом, яхтінг, мотузкові перегони та катання на найдовшому в Східній Україні тролеї. Досить переглядати соціальний промо-ролик «Активний відпочинок» (аналог англійською мовою: «Active rest», тривалість: 0:53 хв.) – гайда діяти.

Соціальний промо-ролик «Шарівський палацово-парковий комплекс «Садиба»» (аналог англійською мовою: «Sharivskyi palace and garden complex «Sadyba»», тривалість: 0:53 хв.) знайомить з однією з найпрекрасніших туристичних пам'яток Східної Європи – Шарівським палацово-парковим комплексом «Садиба», колишнім маєток цукрозаводчика Леопольда Кеніга. Час наклав на палац свій відбиток. Але не дивлячись на це, він і сьогодні не втрачає своєї привабливості, і є найбільш відвідуваним об’єктом регіону. За красу і чистоту форм і ліній сучасники називали палац Кеніга «Білим лебедем».

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: