від 14 вересня 2019 року

НОВИНИ

Чемпіонат області з футболу. Результати 17 туру

Оприлюднено у Новини району та області

9 вересня в рамках 17 туру Чемпіонату Харківської області з футболу серед аматорських команд «Олімпік» на виїзді в смт. Панютине зустрічався з ФК

«Лозова-Панютине», яка посідає другу сходинку і веде відчайдушну боротьбу за чемпіонство в нашій групі із зачепилівським «Колосом» . Нагадаємо, що матч першого кола в Ізюмі на стадіоні «Крем’янець» сенсаційно для гостей завершився внічию 2:2, які лише на останній хвилині матчу врятувались від поразки. Тому лозівчани зробили висновки і з перших хвилин матчу пішли великими силами в атаку. На 5 хвилині, після чергового навісу з лівого флангу захисту «Олімпіка», м’яч зрикошетив у голову півзахисника нашої команди Павла Сліпушкіна і влетів в порожні ворота. Другий, зовсім нелогічний м’яч, влетів в ворота «Олімпіка» на 26 хвилині, після незрозумілих дій в карному майданчику нашої команди. А за 7 хвилин до завершення 1 тайму ще й тяжку травму отримав наш капітан, центральний захисник Олександр Малик, який змушений був покинути поле за допомогою лікаря. На перерву команди пішли з рахунком 2:0 на користь господарів. Здавалось лозівчани впевнено доведуть матч до перемоги, але з цим не погодились гравці «Олімпіка». Другий тайм виявився повною протилежністю першого. Наші футболісти одразу взяли м’яч під свій контроль і заволоділи, як ігровою, так і територіальною перевагою на полі протягом 30 хвилин другої половини зустрічі. Гравці «Лозової» раз за разом опинялись в положенні «поза грою», що стало результатом злагоджених дій лінії захисту «Олімпіка». Штрафні удари і небезпечні моменти почали виникати біля воріт господарів, але у завершальній стадії гравці «Олімпіка» були не влучними або фортуна в цей день була не на нашому боці. За 4 хвилини до завершення матчу, наші гравці, захопившись атакувальними діями, прогавили контратаку «Лозової» і рахунок став 3:0 на користь господарів. Чергова поразка «Олімпіка», але на думку тренерського штабу ФК «Лозова-Панютине» і численних вболівальників, гра виявилась дуже цікавою та інтригуючою, особливо у другому таймі, завдяки вдалим діям «Олімпіка». Тож, рахунок невтішний для нашої команди, але він зовсім не відображає подій і накал гри, який точився протягом всього матчу.

До речі, 17 тур приніс декілька несподіваних і сенсаційних результатів. Так, лідер групи, зачепилівський «Колос», на виїзді розійшовся миром 1:1з іншим «Колосом» із Сахновщини, а другий фаворит групи, первомайський «Квадро», також у виїзному матчі 2:1 поступився «Газовику» з Донця, який займає 9 позицію. Ще один представник Балаклійщини, «Цементник», програючи перший тайм 0:1, протягом останніх 15 хвилин матчу відгрузив 3 голи у ворота «Колоса» з Краснограда. Ну а, ФК «Первомайський» з рахунком 3:0 прогнозовано переміг  близнюківського «Колоса».

Наступної суботи, 16 вересня, черговий матч 18 туру чемпіонату області з футболу, наша команда проведе в Ізюмі на стадіоні «Крем’янець». Суперниками нашої команди будуть гравці «Колоса» з Сахновщини. Початок матчу о 15.00. Запрошуються всі любителі футболу!

IMG 20170909 150125 200IMG 20170909 150145 200IMG 20170909 150148 200IMG 20170909 150256 200

Турнірне становище Чемпіонату Харківської області з футболу.